ÚČINNÉ LÁTKY

Cíle značky DERMACUR jsou jednoduché. Chceme přinášet našim klientům profesionální dermokosmetické prostředky, které splní jejich nejnáročnější očekávání.
1900

Zahájení aktivní činnosti v oblasti profesionální péče o pleť

1900

Vlastní praktické pracoviště s poskytováním profesionálních kosmetických služeb

1900

Zahájení vývoje
vlastních produktů

VÝVOJ A VÝROBa

Proces vývoje nových prostředků probíhá v rámci společnosti Dermacur Laboratories dle přesně stanovených interních pravidel a v neustálých cyklech.

Výroba prostředků je prováděna dle norem a standardů Evropského společenství, přesněji podle Směrnice Rady 76/768/EHS a Nařízení evropského parlamentu a rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích. Výroba kosmetických prostředků značky DERMACUR probíhá dle zásad správné výrobní praxe dle ISO 22716.

Ingredience používané v kosmetických prostředcích značky DERMACUR jsou označeny na obalu ve standardu Mezinárodní nomenklatury pro kosmetické prostředky (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients – INCI). V rámci kosmetických prostředků jsou používány zejména přírodní ingredience, bez použití parabenů a konzervačních látek.

Veškerý obalový a tiskový materiál používaný značkou DERMACUR splňuje certifikaci SFC (Forest Stewardship Council).

OBCHODNÍ MODEL

Obchodní model značky DERMACUR je podřízen primárnímu cíli, tedy maximální spokojenosti zákazníka. V oblasti obchodního modelu je záměrem společnosti Dermacur Laboratories zajistit dostupnost kosmetických prostředků značky DERMACUR. V rámci této dostupnosti kosmetických prostředků značky DERMACUR je však nezbytné zajistit vždy požadovanou vysokou kvalitu doprovodných služeb a poradenství při poskytování kosmetických prostředků značky DERMACUR koncovým uživatelům.

Ze shora uvedených důvodů klade společnost Dermacur Laboratories ten nejvyšší důraz nejen na proces vývoje a výroby kosmetických prostředků značky DERMACUR, ale také na prezentaci, distribuci a poskytování doprovodných odborných služeb koncovým uživatelům.

V případě, že máte zájem dozvědět se více o distribuci nebo poskytování kosmetických prostředků značky DERMACUR koncovým uživatelů, případně máte zájem na obchodní spolupráci v této oblasti, kontaktujte nás na e-mailové adrese info@dermacur.com. Budeme se Vám rádi věnovat.

Přesunout se na začátek